Home

Melbourne bust Matematic halep beijing tenis live antic Pui de somn tuberculoză

Video | VIDEO Simona Halep a abandonat în primul tur la Beijing

Australian Open 2022 | Cât câștigă Simona Halep pentru calificarea în turul  3 - Eurosport
Australian Open 2022 | Cât câștigă Simona Halep pentru calificarea în turul 3 - Eurosport

Live Video&Text | LIVE VIDEO Simona Halep - Ons Jabeur, în primul tur la  Beijing
Live Video&Text | LIVE VIDEO Simona Halep - Ons Jabeur, în primul tur la Beijing

Simona Halep o bate pe Ons Jabeur (10 WTA) și se califică în semifinalele  turneului WTA 500 de la Dubai! Ostapenko, următoarea adversară | Sport.ro
Simona Halep o bate pe Ons Jabeur (10 WTA) și se califică în semifinalele turneului WTA 500 de la Dubai! Ostapenko, următoarea adversară | Sport.ro

Numarul 1 in lume, nu si in China: Simona Halep a pierdut finala de la  Beijing, 4-6, 6-7 cu Caroline Garcia | Sport.ro
Numarul 1 in lume, nu si in China: Simona Halep a pierdut finala de la Beijing, 4-6, 6-7 cu Caroline Garcia | Sport.ro

SIMONA HALEP - ZHANG SHUAI LIVE SCORE la BEIJING | DCNews

Simona Halep a învins-o în premieră pe Maria Şarapova şi s-a calificat în  sferturi la Beijing
Simona Halep a învins-o în premieră pe Maria Şarapova şi s-a calificat în sferturi la Beijing

Simona Halep – Jelena Ostapenko, în semifinalele turneului de la Beijing :  Europa FM
Simona Halep – Jelena Ostapenko, în semifinalele turneului de la Beijing : Europa FM

Video | Halep - Alexandrova 2-6, 3-6. Sportiva noastră pierde fără drept de  apel și părăsește turneul de la Beijing
Video | Halep - Alexandrova 2-6, 3-6. Sportiva noastră pierde fără drept de apel și părăsește turneul de la Beijing

Simona Halep s-a calificat în turul 3 de la Beijing | Digi24

Simona Halep a abandonat în primul tur al turneului WTA de la Beijing -  Stirileprotv.ro
Simona Halep a abandonat în primul tur al turneului WTA de la Beijing - Stirileprotv.ro

WTA Madrid: Simona Halep, în turul doi - A câștigat clar meciul de debut al  colaborării cu Patrick Mouratoglou - HotNews.ro
WTA Madrid: Simona Halep, în turul doi - A câștigat clar meciul de debut al colaborării cu Patrick Mouratoglou - HotNews.ro

Simona Halep e numărul 1 MONDIAL. Premieră absolută în tenisul feminin  românesc | Digi24
Simona Halep e numărul 1 MONDIAL. Premieră absolută în tenisul feminin românesc | Digi24

Simona Halep este noul lider mondial în clasamentul WTA : Europa FM

Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de  finală ale turneului de la Madrid | Digi24
Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Madrid | Digi24

Simona Halep și-a aflat adversara din turul doi de la Beijing, după ce a  învins-o, fără emoții, pe Rebecca Peterson
Simona Halep și-a aflat adversara din turul doi de la Beijing, după ce a învins-o, fără emoții, pe Rebecca Peterson

SIMONA HALEP - REBECCA PETERSON 6-1 6-1 // Victorie ușoară și mulți nervi »  Halep se califică în turul II la Beijing după un succes categoric cu  Peterson
SIMONA HALEP - REBECCA PETERSON 6-1 6-1 // Victorie ușoară și mulți nervi » Halep se califică în turul II la Beijing după un succes categoric cu Peterson

Surprize mari la turneul de tenis de la Cincinnati. Simona Halep, numărul 4  mondial, a fost învinsă în trei seturi de americanca Madison Keys | PUBLIKA  .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
Surprize mari la turneul de tenis de la Cincinnati. Simona Halep, numărul 4 mondial, a fost învinsă în trei seturi de americanca Madison Keys | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Simona Halep, calificare dramatică în finală la Toronto!

Simona Halep, victorie superbă în primul tur la US Open cu Camila Giorgi

Video | Simona Halep - Ekaterina Alexandrova 6-1, 6-4. Românca s-a  calificat în semifinalele de la Stuttgart
Video | Simona Halep - Ekaterina Alexandrova 6-1, 6-4. Românca s-a calificat în semifinalele de la Stuttgart

Simona Halep, tenis-blitzkrieg de Valentine's Day la Dubai: a învins-o pe  Riske, 6-2, 6-4. Gabriela Ruse, adversara din optimi? | Sport.ro
Simona Halep, tenis-blitzkrieg de Valentine's Day la Dubai: a învins-o pe Riske, 6-2, 6-4. Gabriela Ruse, adversara din optimi? | Sport.ro

Video | Halep este noul lider mondial. Calificare entuziasmantă în finala  de la Beijing
Video | Halep este noul lider mondial. Calificare entuziasmantă în finala de la Beijing

BEIJING 2019 | SIMONA HALEP - EKATERINA ALEXANDROVA 2-6, 3-6! Simona Halep  este OUT de la Beijing! Alexandrova s-a impus in doua seturi | Sport.ro
BEIJING 2019 | SIMONA HALEP - EKATERINA ALEXANDROVA 2-6, 3-6! Simona Halep este OUT de la Beijing! Alexandrova s-a impus in doua seturi | Sport.ro